Helicobacter pylori & Zapalenie żołądka & Wrzody Żołądka/Dwunastnicy

Wspólnymi siłami możemy osiągnąć wszystko!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-05-31 19:14:23

Karo
Administrator
Skąd: Manchester
Dołączył: 2015-05-31
Liczba postów: 14
Windows 8.1Chrome 43.0.2357.81

Lecznicze działanie marchewki na wrzody

Sposobów na wrzody jak się okazuje może być bardzo wiele. To wspaniałe, że ktoś chce się dzielić swoją historią w internecie i generalnie opisuje przebieg swojego leczenia. Generalnie i w skrócie na stronie http://colitis.w.interia.pl/ można przeczytać o wyleczeniu się ze zgagi, wrzodów dwunastnicy i colitis przy pomocy...gotowanej marchewki. Ten wątek był kilka razy poruszany w internecie na kilku forach internetowych. Czy jest ktoś kto sam wyleczył być może wrzody żołądka lub dwunastnicy w ten sam sposób?

Metoda jest bardzo prosta. Zaczynamy od tego, że obliczamy ilość marchewki jaką możemy spożyć. Z tego, co wyczytałam na stronce jest to powiązane z masą ciała. Gotujemy marchewkę przez jedną godzinę na małym gazie po uprzednim wyszczotkowaniu i umyciu z jedną łyżką masła. Następnie rano przed śniadaniem zdejmujemy skórkę z marchewki i ją zjadamy. Po 20 minutach można zjeść śniadanie. Prawda, że proste?

Ja odkąd natrafiłam na tę stronę staram się uwzględniać marchewkę w swojej diecie jak najczęściej. W początkowym okresie swojego zapalenia żołądka jadłam gotowaną marchewkę prawie każdego ranka przez 2 tygodnie. Czy to coś pomogło? Ja uważam, że na pewno, ponieważ marchewka jest bogatym źródłem beta karotenu, który następnie w naszym organizmie jest przekształcany w witaminę A. Witamina A jest bardzo istotna, jeśli chodzi o bony śluzowe i ich odnowę.

Zachęcam do zapoznania się z tą prostą, aczkolwiek treściwą stronką. Z tego, co zauważyłam jest możliwe skontaktowanie się z autorem i zadanie pytań itp.

Ja zamierzam powrócić do spożywania gotowanej marchewki, ponieważ sama zauważyłam, że w warzywach jednak kryje się jakaś niezwykła moc.

PS autor strony spożywał marchewkę chyba przez rok...tak więc, na efekty trzeba systematycznie pracować. [dblpt])


Opinie wyrażone na tym forum są prywatnymi opiniami użytkowników i administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku zastosowania się do porad przez nich udzielanych. Przed zastosowaniem jakiejkolwiek formy leczenia, suplementacji należy swoją decyzję skonsultować z lekarzem prowadzącym bądź specjalistą! Bądź rozważny!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
terreas - nocnafuria-wow - getcraft - akriuniverse - ogroforum